Hakkımızda

SAKA GROUP SİGORTA

2003 yılında Zonguldak’ın Çaycuma İlçesinde kurulan, 17 yıllık sigortacılık tecrübesine sahip, sigorta sektörünün tüm branşlarında geniş bilgi ve deneyimi ile hizmet veren Saka Group Sigorta bu hizmeti sağlarken devamlı müşteri memnuniyetini hedefleyen, müşteri ilişkilerinde her zaman uzman bilgi yapısı, deneyimi, dürüstlük ve müşteriye verilebilecek tüm bilgileri eksiksiz ve hedefine en uygun bir şekilde vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

FİRMA STRATEJİMİZ
Sektörel Analiz

Gün geçtikçe anlaşılıyor ki Sigorta ve Acentelerin önemi artmaktadır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Zorunlu Deprem Sigortası

Trafik ve Kasko Sigortası

EKİBİMİZ

Alanında tecrübeli profesyonel ekibimiz.

Hakan Çetin

Finans Müdürü

Hatice Şahin

Satış Sorumlusu

Rabia Örs

Satış Sorumlusu

Caner Metin

Satış Sorumlusu
1500

POLİÇE

860

MUTLU MÜŞTERİ

18

BİRİNCİLİK

12

SERTİFİKA

Firma Olarak
neyi Amaçlıyoruz

2003 yılında Zonguldak’ın Çaycuma İlçesinde kurulan, 17 yıllık sigortacılık tecrübesine sahip, sigorta sektörünün tüm branşlarında geniş bilgi ve deneyimi ile hizmet veren Saka Group Sigorta bu hizmeti sağlarken devamlı müşteri memnuniyetini hedefleyen, müşteri ilişkilerinde her zaman uzman bilgi yapısı, deneyimi, dürüstlük ve müşteriye verilebilecek tüm bilgileri eksiksiz ve hedefine en uygun bir şekilde vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Sosyal sorumluluk çerçevesinde, etkin ve çevresine tamamen duyarlı bir çalışma yapısına sahip olan Saka Group Sigorta, tüm sigorta branşlarında siz değerli müşterilerimize tam ve eksiksiz hizmet anlayışına sahiptir. Bu sebepten dolayı Saka Group Sigorta müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmuştur ve tutmaya da devam edecektir.

Her zaman sigorta ile ilgili konularda erişilebilir bir sigorta acentesi arıyorsanız Saka Group Sigorta olarak 7/24 yanınızdayız. En uygun ürünü seçerek, profesyonel ekibimiz sayesinde poliçenizi hazırlıyoruz.

Bir yıl boyunca geçerli olan poliçeleriniz sona erdiğinde otomatik olarak güncellenme için sizlerle iletişim halinde oluyoruz.

Rasim Saka

Genel Müdür
Hoşgeldiniz! Canlı Destek!